HIGH SCHOOL GIRLS BASKETBALL PLAYOFFS


HIGH SCHOOL BOYS BASKETBALL PLAYOFFS

TalkMahoningValley.com Daily Lineup

(As of Monday, January 28th, 2019; Daily Lineup May Be Pre-Empted By Play-By-Play Events)

Monday

The Dave Smith Show 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

Over The Night with Matt Harab 1:00 a.m. – 6:00 a.m.

The Hugh Hewitt Show 6:00 a.m. – 9:00 a.m.

The Mike Gallagher Show 9:00 a.m. – 12:00 p.m.

The Herd With Colin Cowherd 12:00 p.m. – 3:00 p.m.

The Rich Eisen Show 3:00 p.m. – 6:00 p.m.

The Larry Elder Show 6:00 p.m. – 9:00 p.m.

The Power Hour with Jake Asman 9:00 p.m. – 10:00 p.m.

The Gold Standard with Alex Gold 10:00 p.m. – 12:00 a.m.

 

Tuesday

The Gold Standard with Alex Gold 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

Over The Night with Matt Harab 1:00 a.m. – 6:00 a.m.

The Hugh Hewitt Show 6:00 a.m. – 9:00 a.m.

The Mike Gallagher Show 9:00 a.m. – 12:00 p.m.

The Herd With Colin Cowherd 12:00 p.m. – 3:00 p.m.

The Rich Eisen Show 3:00 p.m. – 6:00 p.m.

The Larry Elder Show 6:00 p.m. – 9:00 p.m.

NBAyd with Gary Ayd 9:00 p.m. – 10:00 p.m.

The Gold Standard with Alex Gold 10:00 p.m. – 12:00 a.m.

 

Wednesday

The Gold Standard with Alex Gold 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

Over The Night with Matt Harab 1:00 a.m. – 6:00 a.m.

The Hugh Hewitt Show 6:00 a.m. – 9:00 a.m.

The Mike Gallagher Show 9:00 a.m. – 12:00 p.m.

The Herd With Colin Cowherd 12:00 p.m. – 3:00 p.m.

The Rich Eisen Show 3:00 p.m. – 6:00 p.m.

The Larry Elder Show 6:00 p.m. – 9:00 p.m.

Talk Of Fame with Ron Borges, Rick Gosselin, & Clark Judge 9:00 p.m. – 10:00 p.m.

The Gold Standard with Alex Gold 10:00 p.m. – 12:00 a.m.

 

Thursday

The Gold Standard with Alex Gold 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

Over The Night with Matt Harab 1:00 a.m. – 6:00 a.m.

The Hugh Hewitt Show 6:00 a.m. – 9:00 a.m.

The Mike Gallagher Show 9:00 a.m. – 12:00 p.m.

The Herd With Colin Cowherd 12:00 p.m. – 3:00 p.m.

The Rich Eisen Show 3:00 p.m. – 6:00 p.m.

The Larry Elder Show 6:00 p.m. – 9:00 p.m.

The Dave Smith Show 9:00 p.m. – 10:00 p.m.

The Gold Standard with Alex Gold 10:00 p.m. – 12:00 a.m.

 

Friday

The Gold Standard with Alex Gold 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

Over The Night with Matt Harab 1:00 a.m. – 6:00 a.m.

The Hugh Hewitt Show 6:00 a.m. – 9:00 a.m.

The Mike Gallagher Show 9:00 a.m. – 12:00 p.m.

The Herd With Colin Cowherd 12:00 p.m. – 3:00 p.m.

The Rich Eisen Show 3:00 p.m. – 6:00 p.m.

The Larry Elder Show 6:00 p.m. – 9:00 p.m.

The Big E Sports Show with Elissa Walker Campbell 9:00 p.m. – 10:00 p.m.

Code Green 10:00 p.m. – 12:00 a.m.

 

Saturday

Dennis Farrell Wrestling Hour 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

House Of Cards 1:00 a.m. – 2:00 a.m.

The FanReact Hour with Chris Buckner 2:00 a.m. – 3:00 a.m.

Dennis Farrell Wrestling Hour 3:00 a.m. – 4:00 a.m.

Realtree Radio 4:00 a.m. – 6:00 a.m.

BassMaster Radio 6:00 a.m. – 7:00 a.m.

The Dave Ramsey Show 7:00 a.m. – 8:00 a.m.

Checkpoint XP 8:00 a.m. – 10:00 a.m.

Dox N Jox 10:00 a.m. – 11:00 a.m.

SB Nation Radio Programming 11:00 a.m. – 12:00 p.m.

Joe Spano 12:00 p.m. – 4:00 p.m.

The Jake Asman Show 4:00 p.m. – 7:00 p.m.

The Eytan Shander Show 7:00 p.m. – 9:00 p.m.

The Dave Smith Show 9:00 p.m. – 12:00 a.m.

 

Sunday

The Dave Smith Show 12:00 a.m. – 1:00 a.m.

Let’s Talk Wheels 1:00 a.m. – 2:00 a.m.

Talk Of Fame with Ron Borges, Rick Gosselin, & Clark Judge 2:00 a.m. – 4:00 a.m.

SB Nation AM 4:00 a.m. – 7:00 a.m.

The Dave Ramsey Show 7:00 a.m. – 8:00 a.m.

The Townhall Review 8:00 a.m. – 8:30 a.m.

InfoTrak 8:30 a.m. – 9:00 a.m.

I’ll Tell You What 9:00 a.m. – 10:00 a.m.

From Washington 10:00 a.m. – 11:00 a.m.

Fox News Sunday with Chris Wallace 11:00 a.m. – 12:00 p.m.

Joe Spano 12:00 p.m. – 4:00 p.m.

Straight Heat with Patrick Creighton 4:00 p.m. – 7:00 p.m.

The Gold Standard with Alex Gold 7:00 p.m. – 9:00 p.m.

The Dave Smith Show 9:00 p.m. – 12:00 a.m.